20171130_190218.jpg
"@Akulínek85":https://www.emimino.cz/profil/akulinek85/ sadru bohuzel jeste nemam. :,( porad otok. A ted dotoho mam tu nohu jak 40 cinku. :think: doufam ze to nic neni :,( no takoveho pejska mame
- Autor: katerina1006
- Vloženo: 11.12.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána