Zpět na web

  • načítám...

image.jpg

Ahoj holky, já mám 2M chlapečka a na moučnivku nám skvěle pomohl Pagavit. Jsou to takové tamponky napuštěné glycerinem s příchutí citronu. Koupila jsem celé balení a nakonec nám stačily jen 6 tyčinek :)) Kdybyste některá chtěla zkusit, můžu prodat pár tyčinek. Jelikož se prodává celá krabice po 25ks balení (1balení = 3 tyčinky), zbylo mi jich doma dost. Expirace 09/2019, 1balení=3 tyčinky za 20kč. :palec:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...