Zpět na web

  • načítám...

FB_IMG_1517468985943.jpg

Zdravím, mě tedy asi půl roku po porodu začala bolet strašně noha, ale jako na vnější straně stehna na rehabilitaci mi řekla, že to mám od povoleného břicha. Nechápala jsem a prý jak není zpevněné břicho, táhnu to zády a jak nosím malého na levém boku vyvažuji to pravou nohou a na tu se hodně opírám a bolest hrůza. Takže vše souvisí se vším. Mě tenkrát pomohlo tejpování a bylo to super. Nejdřív mi to zatejpovala na rhb a pak už jsem to tejpovala sama. Hrozně mi to pomohlo. Kámoška také nosila tejp na noze, na koleni, měla to asi podobně jako vy. Našla jsem obrázek, jak to měla zatejpované ona

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...