temperaturegraph (3).png
Ahoj, muzu mit dotaz? Minuly mesic jsem si hodne fandila, ze bych mohla byt tehotna, ale ms prisla. Predovulacni teploty jsem mela v rozmezi 36,3-36,5. Nyni jsou moje predovulacni teploty vysoke, jako ty poovulacni minuly mesic. Nevite, cim se to tak stane? Vse je mereno v 4:40 rano. Podminky dodrzeny.
- Autor: Eleanthis
- Vloženo: 20.02.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána