Zpět na web

  • načítám...

temperaturegraph (3).png

Ahoj, muzu mit dotaz? Minuly mesic jsem si hodne fandila, ze bych mohla byt tehotna, ale ms prisla. Predovulacni teploty jsem mela v rozmezi 36,3-36,5. Nyni jsou moje predovulacni teploty vysoke, jako ty poovulacni minuly mesic. Nevite, cim se to tak stane? Vse je mereno v 4:40 rano. Podminky dodrzeny.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...