IMG_20180228_103602.jpg
Dobrý den,,prosím o rady, s přítelem se snažíme už 3roky o miminko, a pořád se nedaří, přítel byl na spermiogramu a já na laparoskopickém vyšetření a sme oba v pořádku,, mám bohužel nepravidelnou menstruaci, paní doktorka mi předepsala Utrogestan, a taky mi poradila at si koupím ovuační testy tak jsem to testovala, ted jsem menstruaci dostala 19.2, 26.2 jsem začala testovat každý den, ty čárky nejsou moc výrazné ale co jsem testovala dneska je o trosku výraznější, mužete se prosím kouknout jaké máte zkušenosti prosím?
- Autor: asim900
- Vloženo: 28.02.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána