Zpět na web

  • načítám...

28537018_10213608481234103_1439093890_n.png

Holky, mám dotaz... vlastně se ptám za kamarádku, už se pár měsíců snaží a začala tento měsíc měřit bt... já mám už nějaké to měření za sebou a celkem bych řekla, že v tom umím číst, ale z toho jejího grafu jsem celkem bezradná... takže se chci zeptat na tři věci: - je možné, že by měla ovu už 8. den cyklu? Toho 16. února? - pokud by to tak bylo, 9. sexovali, je tam možnost otěhotnění? životnost vajíčka je 24 hodin, tak by se to asi dalo stihnout, ne? - v souvislosti s tím, i bych řekla, že by to časově odpovídalo, ten pokles tam, mohla by to být nidace? zase se mi ale nezdá, že by trvala tři dny nebo je to prostě jen anovulační cyklus? díky za názory! ms mívala pravidelně, cyklus těch 30 dní, ale poslední dobou ho má klidně o týden kratší nebo naopak delší...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...