graf bt.png
Ahoj holky poradily by jste mi prosím..byla dle grafu 16 DC ovu nebo byla až včera? jsem z toho jelen..nebo kdy asi pravděpodobně byla..měřím už dýl, ale předtím to byly anovuláky takže podle předchozích grafů nic moc nepoznám. Nebo je to zas anovulační cyklus? já už fakt nevím..předem děkuji za radu
- Autor: vbarav
- Vloženo: 05.03.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána