Zpět na web

  • načítám...

graf bt.png

Ahoj holky poradily by jste mi prosím..byla dle grafu 16 DC ovu nebo byla až včera? jsem z toho jelen..nebo kdy asi pravděpodobně byla..měřím už dýl, ale předtím to byly anovuláky takže podle předchozích grafů nic moc nepoznám. Nebo je to zas anovulační cyklus? já už fakt nevím..předem děkuji za radu

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...