Zpět na web

  • načítám...

Lebka+novorozence+a+její+rozměry.jpg

Ahoj holky všimla jsem si ze malá ma na hlavičce jakoby vystouplou pravou čelní kost jako ze ji trošku vylizaji kost na boku hlavičky a celicku...ma to některé dítko taky? Zeptám se dr v poradne ale jen jestli to někdo taky ma? Jakoby tu pravou stranu na hlavičce ná jakoby vystouplou...přikládám foto lebky z netu jakoby tu pravou část ma vystouplou

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...