Lebka+novorozence+a+její+rozměry.jpg
Ahoj holky všimla jsem si ze malá ma na hlavičce jakoby vystouplou pravou čelní kost jako ze ji trošku vylizaji kost na boku hlavičky a celicku...ma to některé dítko taky? Zeptám se dr v poradne ale jen jestli to někdo taky ma? Jakoby tu pravou stranu na hlavičce ná jakoby vystouplou...přikládám foto lebky z netu jakoby tu pravou část ma vystouplou
- Autor: Lady Vju
- Vloženo: 10.03.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána