Zpět na web

  • načítám...

25BA80E1-1414-4E43-95D8-6C6701F73ED0.jpeg

Ahoj, omlouvám se za anonymitu. Co myslíte. Jsem nebo ne? Potratila jsem v 5 týdnu před 7 týdny. To jsem pak už hodnoty měla na 0. Menstruaci jsem nedoslala. V pondělí jsem jen lehce zašpínila, ale fakt jen lehce. Děkuji za radu

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 04.05.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...