322C6135-0A93-4B45-A186-F1313DDD86B8.jpeg
Ahoj, jsem 12dpo. Chtěla jsem se zeptat jestli tam vidíte slabého ducha? Já když test naklonil ruzne tak něco vidím. Myslím si ale ze si to spíše nalhavam nebo vidím stín kde by případně měla být druhá čárka. Jinak MS měla prijt dnes a zatím nic. Rada bych nasla dvě //. Dekuji
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 16.07.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána