Zpět na web

  • načítám...

rezession.jpg

Ahoj, podstoupili jste nekdo pri ubytku dasne nad/pod zubem zepredu, transplantaci dasne? Kolik vas to prosim stalo? Mam mrtvy, rozlomeny zub (horni jednicka) a cekam uz 5 tydnu na vyjadreni zubare, ktery byl na dovolene. Zub pujde pryc, to je uz ted jasne. Kazdopadne bych rada misto hornich osmi zubu, ktere jsou krive a kazdy jinak veliky a vysoky zubni mustek na vsech 8 zubu. Neumim si predstavit cenu za pekne celokeramicke, ktere nejsou jen rovne jako ma Krampol, ale nejake hezky vymodelovane, jako by slo k prirozene zuby. Kazdopadne nad jiz rozlomenym, deravym a mrtvym zubem mi pres noc zmizela dasen a ten zub je ted obnazeny asi o 3-4 milimetry nahoru, az se sama divim jak je zub vysoky a ze stale samovolne drzi v dasni, presto ze je zezadu komplet dira a na tloustku na u dasne asi uz jen milimetr. Nekde jsem cetla ze transplantace muze vyjit i na 20tis. Nevim zda je transplantace mozna driv nez mi zub vytrhnou nebo az pote co bude pryc. Cep/sroub do kosti tam asi chtit nebudu z hlediska financi, ale pokud to ten mustek na 8 zubu dovoli, jak je to s tou dasni? Predem dekuji za rady nekoho erudovaneho nebo zkuseneho s transplantaci. Mejte pekny den, ne jako ja v totalnim zhrouceni a depresi. :( Ps: na netu jsem nasla foto, ktere je skoro stejne jako to mam ted ja na horni jednicce, prikladam nize.

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 29.05.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...