Zpět na web

  • načítám...

WP_20180619_19_49_34_Pro.jpg

Ahoj holky tak jde koukla co nového a vy jste už jinde :D :mavam: Tak se přidám sice není moc času, ale občas se chvilka najde. Jak jste řešili vlasy tak je to normální, že padají po porodu nejvíc 3 a 4 měsíc. Ale přestane to nebojte. :) Jinak my teď měli dosti nervy malá teď má 22mesicu dostala nemoc ruka,noha,pusu děsný bolaky kolem pusinky a dost infekční po ní to dostal starší syn. Tak se jen modlím, aby to nechytli dvojčata snad je kojení dostatečně ochrání.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...