WP_20180619_19_49_34_Pro.jpg
Ahoj holky tak jde koukla co nového a vy jste už jinde :D :mavam: Tak se přidám sice není moc času, ale občas se chvilka najde. Jak jste řešili vlasy tak je to normální, že padají po porodu nejvíc 3 a 4 měsíc. Ale přestane to nebojte. :) Jinak my teď měli dosti nervy malá teď má 22mesicu dostala nemoc ruka,noha,pusu děsný bolaky kolem pusinky a dost infekční po ní to dostal starší syn. Tak se jen modlím, aby to nechytli dvojčata snad je kojení dostatečně ochrání.
- Autor: Catule
- Vloženo: 26.06.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána