Zpět na web

  • načítám...

IMG_20180628_115522.jpg

Teda ženy člověk tady chvíli není a vy to takhle rozjedete :-D takže k váze- já mám problém spíš s tím že pořád hubnu a nemůžu to zastavit a pak z toho mám úplně škaredě povislou kůži. Musím začít cvičit, ale nebyl čas kvůli nemoci kluků a pak moji. Snad už to ale půjde. :-) A co se týče UM tak krmím co 4 hodiny. Dneska v noci kluci spali poprvé celou noc (mají za týden 3 měsíce) usnuli v 19:00 a vstávali v 5 hodin ráno :-D jindy se budí v 1 na jídlo a pak spí ještě do 7, ale tohle bylo taky dobré :) jinak krmím vždy spolu, když jeden spí tak druhého budím a je super že jsou pak sjednocení jinak by mě asi trefilo. :D P. S. Přikládám foto břicha, nejvíc mě štvou ty jizvy. Celé těhotenství nic a při porodu mi břicho popraskalo. *Příspěvek upraven 28.06.18 v 16:55*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...