Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_20180626-213709-999.png

[citace] **"@GabinkaCh":https://www.emimino.cz/profil/gabinkach/** píše: Zdravím. Potrebuju rychle poradit. Máme být od zítřka ubytovaní v ubytovně v Praze. Já na netu zaboha nemůžu najít návod jak se tam dostat. U jiných ubytoven to normálně píší a tady mi to nejde najít :zed: prostě jak se dostaneme do ubytovny: Dobrá ubytovna praha 7 holešovice. Nepište mi nic o navigaci. Pomůže mi to někdo najít na jejich stránkách? [/citace]

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...