Zpět na web

  • načítám...

Bez názvu.jpg

"@Lejla lejla":https://www.emimino.cz/profil/lejla-lejla/ :potlesk: no já Ti také gratuluji :-). O 5 dní, tak to je o pár :-) Mně také pokaždé Dr. dělá ultrazvuk a zatím vše v pořádku, je to zázrak vidět jak takové malé tečce tluče srdíčko :-). Na minulém ultrazvuku už ale bylo mimčo větší a krásně sebou mrskalo :lol: měla jsem slzy v očích, partner byl semnou, takže ho na ultrazvuk pozval Dr. dovnitř, ale jen co vešel do dveří, miminko se otočilo zády a ani se nepohlo :D Tak jsem to pak oplakala, že neviděl to, jak se hýbalo :D, ale jen tlouct srdíčko :-). Máme foto (11+1 tt) se "svatozáří", tak mě snad čeká malý andílek :D nebo andělka :D :andel: A také mi minule brali krev a výsledky mi poví teď v pondělí 16.7. a dr. bude dělat znovu ultrazvuk. Tak nevím, zda už je to ten prvotrimestriální screening... :roll: asi jo ;) Máte také foto z ultrazvuků? :hug:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...