Zpět na web

  • načítám...

IMG_20180626_132401.jpg

"@Brilliance":https://www.emimino.cz/profil/brilliance/ juu to je nádherný když už je na ty fotce něco vidět :srdce: já jsem byla 26.6 tedy 10+1tt a měřili jsme 3.1 cm takže moje 1.kontrola na které je něco málo vidět, ale teď jdu 13+1 to už snad bude lepší... Přítel říkal, že je to zatím taková kreveta tak snad už příště uvidí mimčo :lol: :* už se moc těším na úterý, nejradši bych to do té doby prospala :think: :lol: závidím vám i těch pet dnů navíc, v bříšku se dekou velke věci :lol: :srdce: my zatím svatozář nemáme, tak snad to nebude moc velkéj :cert: dablik :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...