Zpět na web

  • načítám...

IMG_3867.PNG

Tato stojí jedna 1710 a v červnu jsem zadala o proplacení to mi dávno proplatili dokonce i za antikoncepci zároveň a teď jsem to radši zkusila tu druhou požádat tak mi poslali mail ze to je schválené :nevim: já si vzpomnela ze to máme na body a za ty body nám to proplaci. Za to jedno proplacení bylo 500 něco bodu :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...