IMG_3867.PNG
Tato stojí jedna 1710 a v červnu jsem zadala o proplacení to mi dávno proplatili dokonce i za antikoncepci zároveň a teď jsem to radši zkusila tu druhou požádat tak mi poslali mail ze to je schválené :nevim: já si vzpomnela ze to máme na body a za ty body nám to proplaci. Za to jedno proplacení bylo 500 něco bodu :D
- Autor: tamca12
- Vloženo: 02.08.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána