Znamenko.gif
Zdravím, partner má znaménko na spodním prstu u nohy. Je to normální nebo je lepší ho ukázat Dr. na kožní?
- Autor: fia80
- Vloženo: 13.08.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Zdravím, partner má znaménko na spodním prstu u nohy. Je to normální nebo je lepší ho ukázat Dr. na kožní?
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána