Zpět na web

  • načítám...

BEE5CC21-9CD2-4A3B-AE0F-9F22493F29CB.jpeg

Krásný den, chtěla jsem se zeptat, s přítelem se pokoušíme o miminko. Dělala jsem si test 14PO vyšel mi duch viz. Foto, mam jeden den zpoždění ale břicho a prsa boli jako bych to měla dostat. Myslíte že bych mohla byt těhotná? Moc děkuji za případné rady.

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 21.08.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...