308384B9-CED9-409C-96EF-2A7346C36951.jpeg
Krásný den, chtěla jsem se zeptat, s přítelem se pokoušíme o miminko. Dělala jsem si test 14PO vyšel mi duch viz. Foto, mam jeden den zpoždění ale břicho a prsa boli jako bych to měla dostat. Myslíte že bych mohla byt těhotná? Moc děkuji za případné rady.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 21.08.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána