7193C572-60CB-45C9-B6BD-62E14AB08AFC.jpeg
Mal.lucie : myslíte toto? Koupila jsem ho včera, dcerka má problém s prdíky a bříškem po třech UM chci vyzkoušet ještě tohle. Už jste ho zkoušeli? Jaké je? (Na fotce to vrchní - BIO) :)
- Autor: Monika811
- Vloženo: 24.08.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána