Nepojmenovaný 3c.jpg
Hm, koukám na zdejší diskuzi a nedá mi to nepřispět. Jsem kluk, hetero a náušnice se mi líbí. Propíchlé uši teda nemám, ale ty na magnet si rád vezmu a myslím, že každej by si měl nosit, co se mu zlíbí, tím spíš v dnešní době :). Většina holek mi to chválila... tak si nejsem jistej, jestli tu není jen generační rozdíl. Můžete přidat věk ve vaší reakci ;).
- Autor: DanKK
- Vloženo: 26.09.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána