Zpět na web

  • načítám...

IMG_7232.JPG

Ahoj Pučmelounku, pamatuješ si mě ještě?:-) V zimě jsem to měla taky tak, spoooustu folíků a "jen" 3 blasty. Ale koukej jak krásně to dopadlo. Přidávám fotky Jasmínky, dnes je jí 12 dní :srdce: Na newborn focení jsme byli teď v pondělí, kdy jí bylo 10 dní

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...