IMG_7231.JPG
Ahoj Pučmelounku, pamatuješ si mě ještě?:-) V zimě jsem to měla taky tak, spoooustu folíků a "jen" 3 blasty. Ale koukej jak krásně to dopadlo. Přidávám fotky Jasmínky, dnes je jí 12 dní :srdce: Na newborn focení jsme byli teď v pondělí, kdy jí bylo 10 dní
- Autor: Petra_z_Nuslí
- Vloženo: 24.10.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána