Zpět na web

  • načítám...

IMG_20181122_164836.jpg

Jinak dnes velký utz, miminko prý bude prcek :mrgreen: jsem 30+6 a má 1772g :) jinak vše v pořádku :) jméno máme, vybrali děti, bude to Davídek :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...