IMG_20181122_164836.jpg
Jinak dnes velký utz, miminko prý bude prcek :mrgreen: jsem 30+6 a má 1772g :) jinak vše v pořádku :) jméno máme, vybrali děti, bude to Davídek :)
- Autor: petulkas
- Vloženo: 22.11.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána