Screenshot_20181122-223735.png
"@petulkas":https://www.emimino.cz/profil/petulkas/ To je divný.. Tobě řekly že malej je o týden větší ale nedali ti druhý termín? Jinak váha k tomu 30+6 by ti seděla úplně krásně :palec:
- Autor: Deniszja
- Vloženo: 22.11.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána