Zpět na web

  • načítám...

47292065_2802302226576497_5108377047516839936_n.jpg

Ahojte holky, prosím moc prosím o radu. Vím, že témat ohledně akné jsou stovky. Jsem už docela zoufalá, 2 roky se mi motá na bradě (hlavne po stranách brady) neustále pupínky (hluboké cysty, potom pupinky s bilou cepickou atd.) Mám bradu za ty dva roky zjizvenou a flekatou a opravdu nic nezabira. Prislo to pomalu a to jsem nebrala zadne leky (Antiko jsem vysadila pred 4 lety). Je mi 26 let. Navstivila jsem asi 3 kozni lekare (skinoren, duac gel, akneroxid, ATB atd. a nic). Dostala jsem se i k progesteronovemu kremu (kt. zkousim, mam zato, ze se mi museli totalne zblaznit hormony, ale 2 roky jsou dva roky). Nemáte někdo podobnou zkušenost, co s tím? Nemuzu ani popsat, kdy je to nejhorsi, prt. je to pořád stejné i před MS...prostě každé ráno čistím a vymačkávám pupínky. Jsem z toho zoufalaaa...přikladám i foto (vím, že to není hezký pohled)...za kazdou zkusenost nebo radu budu vdecna (kozni lekari: no tak mate akne a smirte se s tim...ale jaka je pricina?! co je to za lecbu, kdyz nepomahaji masticky, nehodlaji se tim zabyvat chjooo) :,( :(

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 02.12.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...