Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190116_154923.jpg

Prosím pěkně, ženy, co by to mohlo být? Měl pár dní pár pupínků na levé straně hrudi a teď jsem mu vyhrnula tričko a má to všude po bříšku. :( Zároveň má dnes průjem. Teplotu nemá, pije normálně. :( K doktorovi máme jít za měsíc tak přemýšlím jestli tam nezajít zítra. Netušíte některá co to je? :(

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 16.01.19

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
296
16.1.19 18:05

Ahoj, z mé zkušenosti. Takto osypané jsem měla obě holky, když měly pár měsíců. Měly to všude po těle. Jak říkala doktorka, mazat, mazat, mazat. Nejlepší je slunečnicový olej z lékárny. Koupat jenom v čisté vodě, žádná mýdla nebo pěny. Ale u obou holek mi řekly, že je to náběh na ekzémy. Což se potvrdilo. Takže kupuji krémy na ekzémy a ťuk ťuk, vše je teď v pořádku.

  • načítám...
  • Zmínit