CAA418EA-2E85-47A4-8D3C-1E0EF1D01563.jpeg
Ahoj holky, malý na dost plochou hlavicku. Nemůžeme se ale s manželem stále rozhodnout, zda jít do helmičky nebo ne. Je tady někdo, kdo to měl stejně či podobně? A jak to s vámi dopadlo? Vím, ze to na hodně, šle třeba doktorka říká, ze to zarostou vlásky :nevim: na druhou stranu nám strach, aby ho helmicka neomezoval v pohybu. Má slabé břišní svaly, cvicime (ne Vojtovku). Díky za zkušenosti ty fotky jsou naprd, pořad mi točil hlavu :?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 08.02.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána