Zpět na web

  • načítám...

FFD00F1F-2059-4041-A556-72D4EB52D480.jpeg

Ahoj holky, malý na dost plochou hlavicku. Nemůžeme se ale s manželem stále rozhodnout, zda jít do helmičky nebo ne. Je tady někdo, kdo to měl stejně či podobně? A jak to s vámi dopadlo? Vím, ze to na hodně, šle třeba doktorka říká, ze to zarostou vlásky :nevim: na druhou stranu nám strach, aby ho helmicka neomezoval v pohybu. Má slabé břišní svaly, cvicime (ne Vojtovku). Díky za zkušenosti ty fotky jsou naprd, pořad mi točil hlavu :?

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 08.02.19

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...