IMG_20200312_122125.jpg
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak jste se nakonec rozhodla. Mám stejné dilema. Dcera má už 8,5 měsíce bojujeme se šlehnutou hlavičkou. Nejdřív slehla vzadu a k jedné straně, teď už jen vzadu. Řekla bych, že se to hodně lepší, ale stále je to vidět. Na neurologii nám doporučila konzultaci v Praze, ale kvůli situaci co se teď děje jsme nejeli a zrušili to. Na fyzio nám říká, že se to zlepší a vývojové je v pořádku, dcery dětská říká, že se to zlepší a určitě to není žádná hrůza. Tak co si vybrat.
- Autor: Airin Lovely
- Vloženo: 04.04.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána