1552378283582-50108700.jpg
Prosím poraďte skoro rok se snažíme o mimi stále nic. Teď vynechání MS...Byla jsem na testu krve ale mám si počkat až do pátku až tam bude můj doktor tak mi řekne..Snad se to už konečně povedlo.. Vůbec se v tom nevyznám :,( :,( :,(
- Autor: Romčatc
- Vloženo: 12.03.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána