20190319_151700.jpg
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla tak podávám pár info o nás :) minulý týden jsme byli s Adàmkem na 3m kontrole, 4kg a 55 cm, začali jsme očkování s pneumokokem, příští týden hexa. Jinak vyšetření ledvin a neurologie v pořádku. Taky natáčí hlavicku na jednu stranu tak jsme byli na rehabilitacnim vyšetření, tam malýho procvičili a odbloklovali krk, nebo teda aspoň mu to tam rovnal a jsme objednany na další cvičení..No ale co jsem slyšela, dělá to hodně děti...už mě asi z těch doktorů švihne :lol:
- Autor: Ivule_86
- Vloženo: 20.03.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána