IMG-20190303-WA0009.jpg
Ahoj, my máme za sebou očkování hexa,čekají nás pneumokokové....byla bez reakce, spala a spala,my máme 2,5 měsíce, je to takové usmévavé mimino...baští dobře, hodně začala věci brát do ruky a zkoumá si ručičky, baští taky dobře, máme 58 cm a 4,30 kg...přidám fotky, cvičíme hodně pasení, to nám ještě nejde úplně,ale snažíme se...
- Autor: KamilaDen
- Vloženo: 20.03.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána