20181101_121535.jpg
Je pravda že po třetí jsme už do toho jít nechtěli tak jsme do 2 pokusu dali všechno...a díky bohu vyšlo za pár dní út bude mít Klarka rok..přeji všem co touzi po dítěti aby se to povedlo... :kytka:
- Autor: Markyska1
- Vloženo: 19.06.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána