Zpět na web

  • načítám...

20181101_121535.jpg

Je pravda že po třetí jsme už do toho jít nechtěli tak jsme do 2 pokusu dali všechno...a díky bohu vyšlo za pár dní út bude mít Klarka rok..přeji všem co touzi po dítěti aby se to povedlo... :kytka:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...