8895977A-D2AF-4D9E-BC67-6C4330AC80D2.jpeg
V obyvaku mame na polovine zdi (jedna dlouha strana, jedna kratka strana) tapety, zbytek bile. Nabytek je bily a sedacka sedocerna.
- Autor: Jogrr
- Vloženo: 04.07.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána