Zpět na web

  • načítám...

8895977A-D2AF-4D9E-BC67-6C4330AC80D2.jpeg

V obyvaku mame na polovine zdi (jedna dlouha strana, jedna kratka strana) tapety, zbytek bile. Nabytek je bily a sedacka sedocerna.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...