Screenshot_20190727-092133_My Calendar.jpg
Dobré ráno přeji..:) mohla bych poprosit o zkušenější snazilky o radu a jejich názor a dopředu ano vím doktoři tu nejste ani jedna... :oops: ;) :mrgreen: ale co si o tom myslíte???brala sem clostik, pak injekce ovitrelle a teď beru gynkopryl... je možné že mi způsobuje on tu stálou teplotu nebo třeba zavetávájící se miminko :oops: a jooo mám dnes 3 den zpoždění a teplota je stále stejná...může to ovlivnit ten gynkopryl?
- Autor: weru20
- Vloženo: 27.07.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána