Screenshot_2019-08-26-17-32-32.png
Ahojky holky co si myslite o mem grafu? Probehla ovulka? A proc jsem to nedostala jeste kdyz mam nizke teploty? Dekuji za odpoved
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 26.08.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána