Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_2019-08-26-17-32-32.png

Ahojky holky co si myslite o mem grafu? Probehla ovulka? A proc jsem to nedostala jeste kdyz mam nizke teploty? Dekuji za odpoved

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 26.08.19

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...