inCollage_20190723_231256877.jpg
"@VFilipi":https://www.emimino.cz/profil/vfilipi/ ahoj,tady zakladatelka :) nám řekli že máme ekvi na 2.screeningu. Máme ho na prave nozicce (pridam foto)..malý měl sádru od narození..v 5 týdnech už to měl rovné..Teď budeme mít 2 měsíce.. ale stále máme sádru.. nemůžeme jít na nastrizeni achylovky, z důvodu vrozené anemie... Neboj se toho onemocnění..da se to krásně zvladnout :) miminko je maličké a nevnímá to :) držím vám palce a dejte vědět :srdce:
- Autor: Diana69
- Vloženo: 16.08.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána