klička_06.jpg
[citace] **"@Venetia":https://www.emimino.cz/profil/venetia/** píše: Klicka bude ta zahnutost [/citace] :think: Asi takhle? :think: :P edit: nehodlám nikoho urazit, jen pro odlehčení :mavam: *Příspěvek upraven 04.09.19 v 18:45*
- Autor: M_Vladim
- Vloženo: 04.09.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána