Zpět na web

  • načítám...

tetan.jpg

[citace] **"@Šáruší":https://www.emimino.cz/profil/sarusi/** píše: no samozřejmě, pokud je dítě neočkováno ze zdravotních důvodů, tak to má rodič hlásit. Takže nehažme vinu na doktory, pokud je to pravda, na vině je matka magor. Pokud je pravda, že se dokonce tázala, jestli má dítěti dát předepsaná antibiotika, měla by být popotahována za zanedbání povinné péče. [/citace]

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...