Zpět na web

  • načítám...

prostírání.jpg

[citace] **"@Lana25":https://www.emimino.cz/profil/lana25/** píše: List mám za 230kč, tohle chci dát za víc :think: [/citace] Zkusit to můžeš. Mě by si to nenašlo, když už bych chtěla koupit třeba kamarádce na tu chalupu, tak bych mrkla na Fler, a když to srovnám třeba se sadami háčkovaných podtácků, tak viz obrázek seženu za 230,-Kč sadu 1 velkého + 6 podtácků. Když si vezmu za víc peněz 1 jediný podtácek, přijde mi to fakt moc (bez ohledu na jiný materiál a techniku). To nemluvím o tom, že si účtuješ 69,-Kč poštovné a balné, takže za 300,-Kč jeden podtácek je fakt moc (ale samozřejmě pokud to někdo dá, tak ti to budu přát ;) A ještě tedy by mě odradil fakt, že to na Fleru nabízíš, ale máš k dispozici opravdu jen ten 1ks (takže i kdyby se našel někdo, kdo bude ochotný zaplatit, nemyslím, že by chtěl fakt jen 1ks, většina lidí toto kupuje minimálně v páru). Jo a autorce výrobku na obrázku se omlouvám za použití fotky, nechci dávat odkaz, aby to nebylo bráno jako reklama, tak jsem si s dovolením půjčila obrázek.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...