Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190913_093055.jpg

Já to většinou všechno rozdám. Třeba tyhle korálkové penezenky. Nakreslit vzor, sehnat barvy korálků, zapínání, navléci, uhackovat, sešít, to je hodin a hodin. A i když si reknu treba 450 korun, což je směšné, tak mi každý řekne, že je to drahé. Pritom ty vzory navlékám treba tri hodiny

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...