Zpět na web

  • načítám...

B82CD147-8F1C-40C7-A5E0-14D1F3593698.jpeg

Ahoj holky, chtela jsem ozivit diskuzi ale nejde mi to, tak zakladam novou... Chtela bych si udelat kvasek - zalozen predevcirem, vcera dokrmen, vypadal ok, ale smrdi. Smrdi jak cerne pivo, ale silne. Dnes na nej koukam, vypada, ze pracuje, ale porad smrdi silne po pivu... to by asi byt nemelo ze? Nevim, zda vyhodit, nebo krmit dal... pridavam dnesni foto...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...