IMG_20200115_195739.jpg
Ahoj holky! Nebyla jsem tu od začátku měsíce a nestačím se divit! Kolik nás je tehulek. Moc Vám gratuluji :srdce:. Nám to tedy potvrdili 23.12. Okolo Silvestra jsem začala slabě spinit, ale naštěstí to byl jen hematon, který mě ale pořádně postrasil. Teď je vše v pořádku. Na klinice jsem byla už naposled minulý týden a už bych měla dostat tehu průkazku. Tak ještě jednou gratuluji! A jinak všem ostatním držím palce :heartpulse: :heartpulse:.
- Autor: Martina711
- Vloženo: 27.01.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána