IMG_20200131_083927.jpg
Ahoj holky, tak dneska další kontrola. Vše v pořádku :srdce: :srdce:, už jsem vlastník těhotenské průkazky :lol: A teď čekat do 19.2. na screening.
- Autor: Lefinecka
- Vloženo: 31.01.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána