Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200221_135949.jpg

Zdravím chci se zeptat prodávám paní krabici oblečení viz.foto ale nemám tucha kolik bych tak mohla dát paní poštovné za takový balík. Můžete mi prosím poradit? Je tam cca 45 ks obleček. Děkuji. Na stránky pošty jsem se dívala ale stejně se lepší poradím tady s někým kdo s tím má víc zkušeností. Odesílám z havirova do Zlína.

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 22.02.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...