Screenshot_20200227_090830_cz.seznam.sbrowser.jpg
Já také dlouho uvažovala, jakou kolobezku koupit. Pro začátek jsem koupila obyčejnou ve sportu za cca 2000 Kč. Kola mám 16 tky a je super. Jezdím s detma pro relax. Stačí bohatě. Jezdím po městě. Časem nechám dceři ta má teď 12 kola a koupím asi ještě s většími koly.
- Autor: Terka14
- Vloženo: 27.02.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána