Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_20200227_090830_cz.seznam.sbrowser.jpg

Já také dlouho uvažovala, jakou kolobezku koupit. Pro začátek jsem koupila obyčejnou ve sportu za cca 2000 Kč. Kola mám 16 tky a je super. Jezdím s detma pro relax. Stačí bohatě. Jezdím po městě. Časem nechám dceři ta má teď 12 kola a koupím asi ještě s většími koly.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...