Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_20200410-113909_Chrome.jpg

"@Jitul.kaaa9":https://www.emimino.cz/profil/jitulkaaa9/ právě, že ona nemá psaná kg, má jen od 61cm- 105cm (až do 4let). Jako ona je to pravda, syn ma přes 100cm, ještě má 5cm rezervu, to si myslím, že i tak sedí, ale nechci hledat na poslední chvíli, už chci mít předvyber. Rychle vyroste...naše dítě jo, no. Ale synovci jsou 4 a je menší i drobnější než náš 2,5lety. Takže jemu by vydržela do teď. Mě sedačka nezklamala, chtěla jsem otocnou a vydržela/vydrží, co píšou. Koupila bych znovu. Teď bude čekat na dceru až do ní doroste...A jelikož se jeví taky velká (pribira a roste rychleji než syn), tak sedačka asi čekat dlouho nebude...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...