IMG_20200429_171131.jpg
[citace] **"@Megden":https://www.emimino.cz/profil/megden/** píše: Ahoj mamky, tak my dnes na prohlídce v šesti týdnech, vážíme 4910g a měříme 55cm. Plně kojime, latkujeme a nosíme v šátku i jezdíme v kočáru, tam teda jen ve spací poloze.. kojime jak si řekne, někdy 1.5hod. někdy 3hod.. kyčle máme ok. Spíme v postýlce a s maminkou jen v noci. Už se smejeme a pozorujeme a snažíme otáčet na bok a valet. hlavičku držíme na chvilku. Ale chovat může jen maminka max. tatinek někdy. Jak ste natom vy? [/citace] Tak ja se taky pridam s fotkou. Malej mel ted dva mesice, vazi kolem 4,5kg a uz se kolokrat chechta na cele kolo. :lol: Taky latkujeme a nosime, ten satek je fakt zazrak, pokazde, kdyz jo tam dam, tak je pak na dve hodiny tuhej a uz nosi i pritel. :mrgreen: S kojenim je to boj stale, ale uz jsem odmitla lamat to pres koleno. Podle toho, co jsem vycetla a zjistovala na kojeni.net, tak uz vik, v cem je problem a proc maly odmjta odpoledne a vecer pit, takze to u nas vypada tak, ze dopoledne kojime a odpoledne ma kojeni jako predkrm a zbytek UM, takze to mame tak pade na pade. Jak to mate holky se spanim? Mne maly v porodnici spinkal celou noc, pak se budil po 3-4odinach, nekdy daval 5 hodin a pal najednou obrat a znicehonic se zacal cca pred dvema tydny budit co hodinu a to bylo teda nesnesitelne, byla jsem jak mrtvola. No a ted jsem zjistila, ze to souviselo nejspi s kojenim. Maleho jsem totiz prestala vazit a opravdu jen kojila, ale pol opravdu po troskach, mel neustale hlad a vecer pak rval kvuli brisku. Mam dojem, ze ty ml, co nedal za den pak dohanel v noci... Ted jsem ho opet zacala vazit a zjistuju, jak malo pije, dokrmujeme a v noci se zase budi po 3-4 hodinach. :palec: Priznam se, ze v te flasce uz taky zacinam videt vyhody, aspon neni neustale na prsou a muzeme jit na vylet, protoze mam prehled kolik vypil, muzu ho nakrmit kdekoliv a vydrzi klidne 3 hodiny... :mrgreen: No a vecer ani neuspavame, cca ve 21h vzdycky zacvicime, namasirujeme, nakrmime, dam ho do zavinovacky, dudlika, zapnu bily sum, pusu na celicko, zhasnu, odejdu a on spi jako spalek :lol:
- Autor: Postižená_princezna
- Vloženo: 29.04.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána